وین دایر

کتاب صوتی درمان با عرفان اثر وین دایر دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی درمان با عرفان:

 

کتاب صوتی درمان با عرفان – دكتر «وين داير» در اين كتاب صوتی چشم‌انداز تازه‌اي از جهان‌بيني و خودآگاهي پيش روي شما مي‌گشايد و شما را به عالم الهام و اشراق و روشن‌بيني مي‌برد. او براساس تجربيات خويش شما را قانع مي‌سازد كه با بكارگيري روش‌هاي ارائه شده مي‌توانيد به ناممكن‌ترين روياهاي خود تحقق بخشيد و به آرزوهاي ديرينه‌تان دست يابيد.

شما با شنیدن اين كتاب صوتی مي‌توانيد زندگي‌تان را در مسير دلخواه هدايت كنيد و به هرآنچه مي‌خواهيد برسيد، مشكل‌ها را به فرصت‌ها بدل كنيد، روابط خود را بهبود بخشيد و زندگي سرشار از نعمت و بركت براي خود بيافرينيد.

دكتر «وين داير» در اين كتاب چشم‌انداز تازه‌اي از جهان‌بيني و خودآگاهي پيش روي شما مي‌گشايد و شما را به عالم الهام و اشراق و روشن‌بيني مي‌برد.

او براساس تجربيات خويش شما را قانع مي‌سازد كه با بكارگيري روش‌هاي ارائه شده مي‌توانيد به ناممكن‌ترين روياهاي خود تحقق بخشيد و به آرزوهاي ديرينه‌تان دست يابيد. شما با مطالعة اين كتاب مي‌توانيد زندگي‌تان را در مسير دلخواه هدايت كنيد و به هرآنچه مي‌خواهيد برسيد، مشكل‌ها را به فرصت‌ها بدل كنيد، روابط خود را بهبود بخشيد و زندگي سرشار از نعمت و بركت براي خود بيافرينيد.

والت وایتمن می گوید:

” همه فرضیه کائنات به نحو خطاناپذیری متوجه یک نفر و دریکی خلاصه شده و آن شما هستید”

کاربرد عرفان در التیام رنجهای روانی از دیرباز مورد توجه روان شناسان و روان پزشکان قرار گرفته است.اولین کسی که به این نکته اشاره کرد«یونگ»روان شناس و روان پزشک برجسته سوییسی بود که اعلام داشت انسان قرن بیستم زیاده از حد عقلایی شده و تکیه افراطی به ضمیر آگاه نموده و نیروهای دیگر انسان از جمله ضمیر ناآگاه دست کم گرفته شده اند…

درجهت تقدیر و حرکت جهان باتسلیم ورضا پیش روید و درمقابل آن نایستید.

با این اعتقادکه میتوانید درجهت هوشمندی بزرگ جهان(قدرت الهی) که یار ونگهبان جسم شماست حرکت کنید و درآفریدن آنچه برای خود می خواهید بدون هیچ محدودیتی با یاری این قدرت بزرگ سهیم شوید.

اما نخست باید بدانیدکه توانایی شمادرتفکر محض بودن، نیروی محرکه شما برای ایجاد این تحوّل بزرگ درزندگی خویشتن است.فقط ازطریق تفکر وتنها تفکرمحض است که شما قادربه معجزه آفرینی درذهن خود میشوید،همان چیزیکه ممکن است تاکنون از پرداختن به آن طفره رفته باشید.

شما میتوانید کتاب صوتی درمان با عرفان نوشته شده توسط وین دایر را از سایت BestieIdeas به صورت رایگان دانلود کنید یا به صورت آنلاین به آن گوش دهید.

این کتاب به درخواست ناشر از سایت برداشته شد.

 

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی درمان با عرفان اثر وین دایر دانلود رایگان»

  1. افشین هوشمند ناصری

    سلام دوست گل همیشه پرقدرت تر و قوی..در تمام مراحل زندگی.ازتون خواهش میکنم برای کمک به همنوع خود که اون هم خودی هست.یعنی خودمونه.همه یکی هستیم برای هم بکوشیم تا باهم در کنار هم به مقام بالاتر برسیم.مقامیکه جایگاه اصلیمان آنجاست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.