موفقیت در فروش نامحدود

کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود اثر برایان تریسی | کسب و کار | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب «موفقیت در فروش نامحدود» نوشته «برایان تریسی» و ترجمه شده توسط «مهدی قراچه داغی» می‌باشد. در این کتاب می‌توان از تجربیات برایان تریسی و پسرش درباره فروش بیشتر اشاره کرد. به دلیل اینکه هر چه بتوان میزان فروش محصولی را بیشتر کرد، قطعا میزان سود در آن کسب و کار نیز با رشد روبه رو می‌شود.

به این ترتیب نیاز است تا از تکنیک‌ها و شیوه های عملی که توسط برایان تریسی بیان شده است، استفاده نمود. بدین ترتیب به آسانی می‌توان میزان سود را از چیزی که در ذهن خود دارید نیز بیشتر نمایید. باید با واقعیت های جدید مواجه شده و بتوان فعالیت هایی را انجام داد که در بازار بتوان میزان فروش خود را افزایش داد.

یکی از بهترین راه ها برای فروش نامحدود می‌تواند بازاریابی اصولی باشد. زیرا هر چه قدرت جست و جو برای مشتری مناسب افزایش یابد، می‌توان سود خود را نیز افزایش داد. فروش نامحدود با سود نامحدود برابر بوده، لذا هر کسی که به دنبال سود زیاد بوده، می‌تواند با مشاوره‌هایی افرادی مثل برایان تریسی که در کتاب موفقیت در فروش نامحدود بیان نموده‌اند، میزان فروش و سود خود را افزایش دهد. در ادامه با محتوای کتاب موفقیت در فروشش نامحدود بیشتر آشنا می شوید.

 

درباره کتاب موفقیت در فروش نامحدود

در کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود به بحث روانشناسی فروش اشاره ای شده است، زیرا روانشناسی فروش می‌تواند یکی از ابزار بسیار مهم برای افزایش فروش بیشتر در کسب و کارهای مختلف باشد. به این صورت نکات بسیار مفیدی در حوزه روان شناسی فروش در این کتاب گفته شده است، که می‌تواند هر کسب و کاری را گسترش دهد.

برنامه ریزی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در این کتاب بیان شده است با برنامه ریزی دقیق تر، می‌توان فروش خود را افزایش داد. بدین ترتیب کسانی که نظم و برنامه ریزی بهتری داشته باشند، می‌توانند در فروش نامحدود نیز موفق شوند. فروش برمبنای رابطه یکی از مواردی است که در سال های اخیر در بازار مورد توجه قرار گرفته است، زیرا اغلب افراد زیادی وارد هر کاری شده‌اند و به همین خاطر فروش بر اساس رابطه از قبل بسیار با اهمیت تر شده است.

بدین ترتیب هرکسی که روابط بیشتری با افراد بازار هدف خود داشته باشد، می‌تواند در دستیابی به فروش نامحدود موفق‌تر عمل نماید. واجب است در هر کسب و کاری که بوده، با افراد متخصص در حیطه بازاریابی و فروش مشورت نمایید. به این ترتیب به آسانی می‌توان به سمت فروش نامحدود حرکت کرد.

 

محتوای موضوعات کتاب موفقیت در فروش نامحدود

ترس از شکست یکی از نکاتی است که ممکن است افراد بسیار زیادی را از دستیابی به اهداف خود باز دارد. بنابراین برایان تریسی در این کتاب بیان کرده که باید ترس از شکست را کنار گذاشت و لازمه رسیدن به موفقیت، در بسیاری از موارد شکست می‌باشد.

بدین ترتیب نیازی به ترسیدن از شکست نبوده، زیرا در اغلب موارد می‌تواند مثل یک سکوی پرتاب به سوی موفقیت عمل نماید. از این رو برایان تریسی در قسمتی از کتاب موفقیت در فروش نامحدود به بیان نکات ریزی درباره ترس از فروش پرداخته که قسمتی از آن در ادامه آمده است: «حقیقت این است که موفقیت بدون شکست خوردن ممکن نیست.

هیچکس تمایل ندارد شکست بخورد اما افراد ممتاز درک می‌کنند که رسیدن به اهدافشان امکان‌پذیر نیست مگر اینکه راضی بشوند که بارها و بارها شکست بخورند. خوشبختانه می‌توانید آگاهانه ذهن خود را گول بزنید و در مواقع مجددا به صورتی برنامه‌ریزی کنید که بجای اینکه از رد شدن بترسید واقعاً انتظار آن را بکشید. شما به سختی می‌توانید هر روز صبح بیدار شوید و منتظر شوید که شما را رد کنند.»

 

فهرست مطالب کتاب موفقیت در فروش نا محدود

مقدمه: واقعیت‌های جدید در فروش
فصل 1: روانشناسی فروش
فصل 2: برنامه ریزی برای فروش شخصی
فصل 3: قدرت جستجو
فصل 4: فروش براساس رابطه
فصل 5: فروش براساس مشاوره
فصل 6: تشخیص دقیق نیازها
فصل 7: تأثیرگذاری بر رفتار مشتری
فصل 8: عرضه تبلیغاتی تشویقی
فصل 9: رفع اشکالات
فصل 10: عقد قرارداد فروش
فصل 11: فروش مجدد و سفارش
فصل 12: مدیریت زمان برای متصدیان حرفه‌ای فروش
سخن آخر: هفت راز موفقیت در فروش

 

شما میتوانید کتاب صوتی فروش نامحدود نوشته شده توسط برایان تریسی را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas دانلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.