با دختر پادشاه قدم بزن

کتاب صوتی با دختر پادشاه قدم بزن | قانون جذب | دانلود رایگان

همرسانی کنید

نام کتاب:  6 راز درباره دختران که اگر هر مردی بداند زندگیش با جنس مخالف دگرگون می شود و جذابیت شما چند برابر خواهد شد.(با دختر پادشاه قدم بزن)

موضوع این کتاب صوتی از آنجا شکل می گیرد که اکثر مردان و پسران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد خانمها به مشکل ارتباطی بر می خورند و نمی دانند چطور در همسریابی و یا دوست یابی رفتاری داشته باشند که طرف مقابل را به خود جذب کنند و قلب او را تسخیر نمایند.

کتاب صوتی از اوتجا شکل می گیره که ما همگی تو زندگیمون سعی کردیم از یکی که خوشمون اومده، بریم جلو و پیشنهاد دوستی و یا در نهایت خواستگاری و ازدواج خلاصه از اینجور داستانا داشته باشیم.

ولی خب این قسمت قشنگ ماجراست. همیشه روال به همین سادگی نیست. بیشتر اوقات (یعنی حدود ۹۰ %) وقتی از یکی خوشمون میاد جرات اقدام در ما کشته می شه !!

اگر طرف مقابل یک دختر زیبا و خوشگل باشه که اوضاع وحشتناک تر هم میشه چون رقابت بقیه مردان هم در کنار شما برای دست یابی به اون دختر کار شما را سخت تر می کنه.

شما وقتی یک دختر زیبا رو می بینید و می خواهید به او پیشنهادی بدید. انگار قدماتون خشک میشه و ضربان قلب میره رو هزار و دست آخر یا از مطرح کردن خواسته خودتون پشیمون میشید و یا اگر بلاخره جرات کنید حرفی بزنید، اینقدر خرابکاری می کنید که طرف مقابل فراری میشه!!

و حسرت ارتباط مجدد تا آخر عمر رو دلتون میمونه … اونوقت میگید :

– همه دخترا فکر پولن
– همه دخترا ذات خرابی دارن
– همه دخترا بی وفا هستن و…

یکی نیست بگه بابا این مشکل من بودم که با ندونم کاریها و اشتباهاتم طرف مقابل رو فراری دادم.

این من بودم با کادوی زیاد خریدن، محبت بیش از اندازه کردن، احساسی بودن، وابسته و آویزون بودن و… نشون دادم مرد بی خاصیتی هستم!!

شما میتوانید کتاب صوتی با دختر پادشاه قدم بزن را از سایت BestieIdeas به طور رایگان دانلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی با دختر پادشاه قدم بزن | قانون جذب | دانلود رایگان»

  1. خداقوت ممنون بابت زحماتتون.اما آنلاین دیدن و گوش دادن زیاد مورد پسند نیستش.یه زحمت بکشید لینک دانلود هم بزارید.بازم تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.