فرکانسیک

فرکانسیک چیست؟ محصولات فرکانسیک چه تاثیری دارند؟

همرسانی کنید

مختصری در مورد تکنولوژی و محصولات فرکانسیک

محصولات فرکانسیک به عنوان یکی از پیشرفته ترین محصولات بازتوانی، محصولاتی هستند که به کمک امواج فرکانسیک که گاها تا ۵ لایه صوتی، فراصوتی و فروصوتی می باشند و همین طور خاصیت امواج های مغزی به کمک بازتوانی عصب روانشناختی می آیند تا تغییرات و اصلاحات مدارهای عصبی با کیفیت و سرعت بالاتری اتفاق افتد.

دانش فنی و انحصار این تکنولوژی نوین برای اولین بار در کشور و منطقه در حال حاضر در اختیار تیم بین المللی و تحقیقاتی فرکانسیک است.

خوشبختانه پاسخ دهی محصولات تا کنون بالای ۹۰ درصد است که عددی بسیار قابل توجه است.

از محصولات فرکانسیک تولید شده در تیم بین المللی و تحقیقاتی فرکانسیک می توان محصولات مرتبط با فوبیا، افسردگی کاهش استرس و اضطراب ، بهبود وسواس، بهبود اختلالات روحی، ارتقاء کیفیت یادگیری، ارتقاء حافظه، محصولات ارتقاء کیفیت رانندگی، بهبود عملکرد سخنرانی، تند خوانی، محصولات مرتبط با ترک عادات، و ده های محصول دیگر را نام برد.

افراد پس از دریافت محصول که ویژه آنها تولید می گردد و فاقد هیچ عارضه ای است کافی است هر روز یک یا دو بار به آن گوش فرا دهند و شاهد نتایج فوق العاده آن باشند.

فایل های فرکانسیک رایگان استاد عرشیانفر در سایت Bestieideas:

محصولات فرکانسیک چه تاثیری دارند؟

تا تقریبا سه دهه پیش باور بر این بود که سلولهای مغز انسان قابل تکثیر و تکامل نیستند. اما رفته رفته با تکمیل تحقیقات دانشمندانی همچون پروفسور اریک کندل، که خود برنده جایزه نوبل می باشد، ثابت شد که سلولهای مغز انسان نه تنها قابلیت تکثیر دارند بلکه می توانند با ایجاد ارتباطات بسیار وسیع دست به تکامل خود بزنند.

این کشفیات شگفت انگیز رفته رفته دانشمندان را بر آن داشت که با تولید محصولاتی، روند تکامل و تغییر ساختار مغز را به گونه ای هدایت کنند که بتوان از آن نتایج دلخواه را کسب کرد.

محصولات فرکانسیک در واقع محصولاتی هستند که با هدایت تکامل سلولهای عصبی راه را برای ایجاد تغییرات دلخواه باز خواهند نمود. این محصولات به ما کمک خواهند کرد تا هر تغییری را به تدریج و در جهت صحیح هدایت کنیم.

در این محصولات اثرات امواج مغزی در خدمت کسب اثرات دلخواه به کار گرفته شده و به ما کمک می کنند تا تغییرات مد نظر خود را با روندی بسیار هدفمند، علمی و حساب شده به پیش ببریم. امیدواریم شما هم یکی از افرادی باشید که از این محصولات استفاده می کنید و شاهد پیشرفت و موفقیت روز افزون شما باشیم.

منبع: گروه تحقیقاتی تیم بین المللی فرکانسیک

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «فرکانسیک چیست؟ محصولات فرکانسیک چه تاثیری دارند؟»

  1. سلام ادمین عزیز و دوست داشتنی تو رو خدا دوره های پولسازی عرشیانفرو میزارید؟تماس گرفتم با گروهشون انقدر بد حرف میزنن حال آدم خراب میشه???

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.