فایل صوتی باور های غلط درباره ثروت

دانلود رایگان فایل صوتی باورهای غلط نسبت به پول ارائه شده توسط عباس منش

همرسانی کنید

یکی از مسائل مهم اینه که به پول احترام بگذاری استاد در دوره ثروت میگم پول مث یه بچه لوسه اگه بهش بی توجه باشی بی محلی کنی زیر دست و پا بندازی و … قهر میکنه میره پس برای پول احترام قائل باش.

شما وقتی فکر میکنی باید با قرض و وام به ثروت برسی یعنی برای خودت ارزش قائل نیستی و فکر میکنی از راه معمولی نمیتونی خودت به ثروت برسی پس روی احساس لیاقتت کار کن.

وقتی با تضاد برمیخوری و میبینی پول کم داری میفهمی خواسته ات چیه. خواسته اینه که به سرمایه بیشتر برسی و درامدت بالاتر بره حالا اگر احساست خوب باشه در مسیری قرار میگیری که این خواسته براورده بشه وگرنه با توجه به کمبود و بی پولی این وضع هر روز بدتر میشه.
همچنین باور کن سرمایه خیلی راحت بدست میاد خیلی اسون میتونی ثروتمند بشی و نیازی نیس پدرت دربیاد تا پولدار بشی.

شما میتوانید فایل صوتی باور های غلط نسبت به پول که توسط گروه تحقیقاتی عباس منش ارائه شده است را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas دانلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

فایل ها رو پاک کردیم.

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان فایل صوتی باورهای غلط نسبت به پول ارائه شده توسط عباس منش»

 1. بعد از مدتها داشتم به یکی اعتماد می کردم کسی که دروغ میگه چطور میشه بهش اعتماد کرد و باور داشت تو حرفاش اعلام کرد دوره سه ماهه رایگانه و کلی از این بابت شاکر خدا بود ولی بعد از دوره یکماهه اقدام به فروش دوره دو ماه دیگه کرده، واقعا” جای تاسف داره .

 2. باسلام من امروزمیخام پول دوره اول رو.واریزکنم اما اسم دکتربصیری رو زده بارادبصیری درسته همین

 3. سلام
  من تازه با سایتتون آشنا شدم . انقدر مباحث زیاده که آدم نمیرسه بموقع دانلود کنه . قصد دارین دوباره این فایل رو دانلود کنین؟

 4. رضا احمدی تلخابی

  سلام آقا عماد عزیز
  باز هم تشکر از راهی که در پیش گرفتی
  ممنون میشم اگه دوره های عباس منش رو با اطلاع قبلی و به ترتیب دوباره لطف کنی و بزاری
  بازم ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.