چهار اثر

کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه گر توست اثر اسکاول شین | دانلود رایگان

همرسانی کنید

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین – کلام تو عصای معجزه گر توست Florence Scovel Shinn

جملات برگزیده کتاب کلام تو عصای معجزه گر توست

هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که حقیقی نباشد. هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد. قانون خدا قانون افزایش است، پس برای “فزونی” نعمات و برکات در پرتو لطف خداوندی به طرزی عالی سپاسگزارم. آنچه در جست و جویش هستم هم اکنون در جست و جوی من است.

وحی قلبی من، مرا به سوی تکامل هدایت می کند. من به ظواهر امور توجه نمی کنم و از آنها متاثر نمی شوم بلکه به خدا توکل می کنم و او اکنون خواسته مرا برآورده می کند. خداوند معجزه های خود را از راه‌های عجیبی به انجام می رساند.

ایمان بدون عمل ایمان نیست زیرا اگر فعال نباشد مرده محسوب می شود. همانا به شما می گویم تا بازگشت نکنید و مثل طفل کوچکی عمل نکنید و تا گودالهای خود را حفر نکنید، هرگز وارد ملکوت نخواهید شدو به آرزوهایتان دست نمی‌یابید. نتیجه گیری کتاب کلام تو عصای معجزه گر توست تنها جمله ای را تاکید کنید که بیش از همه می پسندید. آنگاه جمله‌ی خود را با وضعیت پیش آمده تطبیق دهید؛ چون این کلام همان عصایی است که معجزه می کند. گفتار تو تجلی کار خدا و اجرا کننده‌ی امور الهی است.

“هر کلامی که بر زبانم جاری می شود همان خواهد شد و بازتاب آن بی اثر نخواهد بود و همان خواهد شد که خواسته ام به وقوع می پیوندد.”

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه گر توست اثر فلورانس اسکاول شین را به صورت کاملا رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه گر توست اثر اسکاول شین | دانلود رایگان»

  1. سلام کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین رو کی قرار میدین؟ پی وی اف هم باشه خوبه ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.